Bardzo dziękuje za stworzenia miejsca idealnego. Jestem zachwycona dbałością o szczegóły i kulturą pracy. Z całego serca polecam. 

Marta, Mokotów

Rekomenduje wykończenie we współpracy z firmą Prestige Home. Solidna praca, ale przede wszystkim na pochwałę zasługuję dbałość o szczegóły i doradztwo na każdym etapie realizacji. 

Marek, Warszawa

Serdecznie polecam oddanie mieszkania w ręce firmy Prestige Home- solidnie, na czas i z wielką dokładnością.     

Ola i Kacper, Warszawa

Wykańczaliśmy dom z firmą Prestige Home- jesteśmy zachwyceni, bardzo polecamy. 

Ania i Łukasz, Marki

KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

O NAS

Prestige Home to zespół pasjonatów wnętrzarstwa. Naszą misją jest wykonanie wnętrza, które będzie wizytówką właścicieli. Do każdego remontu podchodzimy indywidualnie, z głową pełną planów i propozycji – chcemy, aby Państwa mieszkanie było nie tylko funkcjonalne, ale także wyjątkowe pod każdym względem, oddające Wasz styl i miłość do piękna.

 

Jesteśmy firmą rodzinną, dzięki czemu nasz zespół jest stały i niezmienny, co przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Liczne inwestycje, jakich się podjęliśmy w Warszawie i innych miastach w zakresie kompleksowych wykończeń pod klucz, prac remontowych oraz innych przedsięwzięć budowlanych, pozwalają nam profesjonalnie doradzić Państwu najlepsze rozwiązania i przedstawić pomysły, które dodadzą Waszym pomieszczeniom elegancji, charakteru i szczególnej atmosfery.

 

Na każdym etapie prac kontrolę nad działaniami wykwalifikowanych specjalistów, którzy dla nas pracują, sprawuje doświadczony i kompetentny inżynier, który pilnuje zgodności wykonywanych prac zarówno z projektem, jak i ze sztuką budowlaną. Do każdego, nawet najmniejszego detalu prac remontowych i budowlanych podchodzimy sumiennie, starannie i z troską. Państwa zadowolenie, oczekiwania i bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu.

 

Remonty i wykończenia wnętrz do nasza pasja, która nie tylko pozwala nam realizować się zawodowo, ale też tworzyć niezwykłe miejsca dla niezwykłych ludzi. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi realizacjami kompleksowych remontów, prac budowlanych i wykończeń pod klucz w Warszawie i nie tylko.

 

 

DOŚWIADCZONA KADRA

SZYBKI CZAS REALIZACJI

KONKURENCYJNE CENY

SUMIENNE WYKONAWSTWO

prace budowlane warszawa
prace remontowe warszawa
wykończenia pod klucz warszawa
wykończenia wnętrz warszawa

DANE KONTAKTOWE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

+48 884-618-820 

Prestige Home

biuro@prestigehome.com.pl

Ul. Odkryta 38A/ 18 
03-140 Warszawa 

Numer kontaktowy:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Kompleksowe wykończenia pod klucz - Prestige Home

REFERENCJE

© Copyright Prestige Home 2020